Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5