Movies
Ratings
498
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 2.5
PersonaRated ★ 1.0
Steel RainRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
RealRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Detective Mr. GongRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
여자전쟁: 비열한 거래Rated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0