Series
Ratings
15
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Slayers ExcellentRated ★ 3.5
- Salyers SpecialRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 2.5