Titles you rated
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Oats StudiosRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5