Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5