Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0