Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.5
Cinema ParadisoRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 2.5
Stand by MeRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
Big DaddyRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0