Titles you rated
Poker FaceRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- The ClubhouseRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.0
Neymar: The Perfect ChaosRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5