Movies
Ratings
67
The PhoneRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5