Titles you rated
I Do, I DoRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0