Movies
Ratings
20
Dancing QueenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0