Series
Ratings
25
Homeland Season 1Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5