Series
Ratings
13
TazzaRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5