Series
Ratings
30
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0