Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 4.0