Movies
Ratings
1100
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
When a Man Loves a WomanRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5