Movies
Ratings
245
The HandmaidenRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5