Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0- Dr. Wai in the Scriptures with No WordsRated ★ 2.0
High RiskRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 0.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5