Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
The Space Between UsRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Mean Girls 2Rated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Get SmartRated ★ 2.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5