Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.5
John CarterRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0