Movies
Ratings
267
Easy ARated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 2.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Foxy FestivalRated ★ 2.0
Sydney WhiteRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Smart PeopleRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
CashbackRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0