Series
Ratings
43 Money Heist season 3Rated ★ 3.5 Money Heist season 3Rated ★ 3.5
 Money Heist season 2Rated ★ 3.5 Money Heist season 2Rated ★ 3.5
 Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0 Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
 Stranger Season 2Rated ★ 2.5 Stranger Season 2Rated ★ 2.5
 Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5 Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
 Descendants of the SunRated ★ 3.5 Descendants of the SunRated ★ 3.5
 StrangerRated ★ 3.0 StrangerRated ★ 3.0
 Dr. RomanticRated ★ 3.0 Dr. RomanticRated ★ 3.0
 That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5 That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
 Sex EducationRated ★ 3.0 Sex EducationRated ★ 3.0
 Sex EducationRated ★ 3.0 Sex EducationRated ★ 3.0
 Money Heist season 1Rated ★ 4.0 Money Heist season 1Rated ★ 4.0
 BridgertonRated ★ 3.0 BridgertonRated ★ 3.0
 WandaVisionRated ★ 2.5 WandaVisionRated ★ 2.5
 Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0 Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
 SKY CastleRated ★ 3.0 SKY CastleRated ★ 3.0
 D.P.Rated ★ 3.0 D.P.Rated ★ 3.0
 Our Beloved SummerRated ★ 4.0 Our Beloved SummerRated ★ 4.0
 Itaewon ClassRated ★ 3.5 Itaewon ClassRated ★ 3.5