Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.5- BodyguardRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5