Titles you rated
TwentyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0