Movies
Ratings
71
The WailingRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0