Movies
Ratings
450
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0