Movies
Ratings
411
UprisingRated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
DecibelRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5