Series
Ratings
123
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 2.5
RivalRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 3.0
LoversRated ★ 2.5- Star in My HeartRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0- My Love PatzziRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 2.0
TomatoRated ★ 1.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 3.0