Movies
Ratings
15
MasqueradeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
One on OneRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5