Titles you rated
AnoraRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.5
Your Place or MineRated ★ 2.5
QueerRated ★ 4.0
Summer of 85Rated ★ 2.5
The Beat That My Heart SkippedRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 5.0
MovingRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
CopycatRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0