Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
HealerRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0