Series
Ratings
28
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
RugratsRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
Likeable or NotRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5- In the FleshRated ★ 3.0