Series
Ratings
30
GoblinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0