Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5