Titles you rated
Music and LyricsRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0