Movies
Ratings
531
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 0.5
ConclaveRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5