Movies
Ratings
15
The PiratesRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0