Series
Ratings
11
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 2.0
DexterRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0