Movies
Ratings
24
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
LucyRated ★ 1.0
TakenRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 1.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0