Series
Ratings
12
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 1.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0