Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0