Movies
Ratings
240
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Dior and IRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5