Series
Ratings
42
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0