Movies
Ratings
383
The Here AfterRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 5.0
Escaflowne: The MovieRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Ballet BoysRated ★ 4.0
PartisanRated ★ 3.5
The EagleRated ★ 2.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.0
MommyRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5