Series
Ratings
37
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.0
EncounterRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 2.5
LIFERated ★ 3.5
Touch Your HeartRated ★ 3.0