Movies
Ratings
829
A Simple FavorRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0