Titles you rated
All About My WifeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5- The JonesesRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 3.0
A Serious ManRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0