Movies
Ratings
143- As the Gods WillRated ★ 3.0
Patema InvertedRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5