Series
Ratings
165
CitrusRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Transit GirlsRated ★ 4.0- The L WordRated ★ 3.5
- The L WordRated ★ 3.5
The L WordRated ★ 3.5
The L WordRated ★ 3.5
The L WordRated ★ 3.5
The O.C.Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 3.5