Series
Ratings
16
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5